×
Tento web používa súbory cookies, pokračovaním súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac informácií

Záruka spokojnosti na dioptrické okuliare od Opti24

Posted by akos 25.07.2016 0 Comment(s)

záruka spokojenosti na okuliare

Odstúpenie od zmluvy do 14 dní

Zákon dáva spotrebiteľovi právo odstúpiť od zmluvy v prípadoch uzatvorenia zmluvy cez internet. Pri nákupe na diaľku síce nemáte možnosť si vec vopred vyskúšať, zato ju však môžete vrátiť. Tovar si môžete vyskúšať, Nemalo by však dôjsť k jeho zjavnému opotrebovaniu. Odstúpiť môžete aj e-mailom, najlepšou možnosťou je zaslanie vyplneného formulára: Odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy. Možnosť odstúpenia do 14 dní "bez dôvodu" sa nevzťahuje na: tovar, ktorý bol upravený podľa priania spotrebiteľa alebo pre jeho osobu (dioptrické okuliare).

Nakupujte bez rizika s extra garanciou od Opti24

Vybrali ste si z našej ponuky okuliare a radi by ste si ich objednali, no nie ste si istý/á, či sa Vám naozaj budú hodiť, či Vám sadnú ako „uliate“, či budú zodpovedať Vaším predstavám?
Nemusíte sa obávať! Pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov ponúkame 30 dňovú záruku vrátenia peňazí!

Podmienkou získania 30 dňovej lehoty vrátenia peňazí, je preposlanie (naskenovaného, odfoteného) receptu, poukazu na okuliare so všetkými potrebnými údajmi (sférické dioptrie, cylinder, os cylindra, PD vzdialenosť) na info@opti24.sk do 2 hodín od odoslania objednávky, pre 100% istotu správneho zadania a vyplnenia Vašej objednávky.

30 dňová lehota začne plynúť až po obdržaní Vašich okuliarov. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis.