×
Tento web používa súbory cookies, pokračovaním súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac informácií

Ako si vybrať správny rám okuliarov?

Posted by akos 26.07.2016 0 Comment(s)

ako si vybrat okuliare

Aké sú dobré okuliare?

Dobré okuliare sa perfektne hodia k typu Vašej tváre, doprajú Vám maximálny komfort aj pri ich dlhodobom nosení a hlavne Vám zabezpečia dokonalé videnie.
Tím Opti24 kladie veľký dôraz na vynikajúcu kvalitu za trvalo nízke ceny. To znamená, že Vám ponúkame vysokokvalitné šošovky s povrchovou úpravou ako aj prvotriedne rámy. Naše okuliare majú pri správnej starostlivosti vysokú životnosť a napriek tomu sú stále za bezkonkurenčnú cenu.

Aké okuliare sa mi hodia?

Okuliare zlepšujú okrem videnia aj Váš celkový vzhľad a sú tiež módnym doplnkom. Pri ich výbere teda nesmieme okrem vlastného vkusu zabúdať ani na tvar hlavy, ten ovplyvňuje najviac výber správneho rámu.
Aký dojem chcete dosiahnuť Vašimi novými okuliarmi? Chcete nimi podčiarknuť Vás štýl? Alebo túžite po zmene? Všetko je možné! V našej ponuke nájdete modely pre „biznismenov“, ale aj na voľný čas, ba i extravagantné kúsky.

tip Opti24

Tip Ákosa:
  • Každému sa hodí iný typ okuliarov
  • Vyberte si také, ktoré sa páčia Vám
  • Voľba závisí od osobného vkusu a štýlu

Okuliare podľa typu rámov

Podľa typu rámov ponúka Opti24 tri základné skupiny okuliarov: Celorámové okuliare, polorámové okuliare a bezrámové (vŕtané).
Bezrámové okuliare predstavujú elegantnú líniu, pôsobia veľmi decentne. Polorámy pôsobia jemne, ale predsa sú dostatočne viditeľné, zatiaľ čo celorámové okuliare vytvárajú úplne nový vzhľad a dojem.

Celorámové okuliare

celoramove okuliare

Celorámové okuliare predstavujú okuliare v „klasickom“ slova zmysle. Dnes sa už vyrábajú z rôznych materiálov (kov, plast, titán), v rôznych tvaroch i farbách. Celorámovú okuliare môžu byť od športových a ležérnych cez klasické, elegantné až po veľmi módne, extravagantné. S celorámovými okuliarmi je všetko možné! Nakoľko zohrávajú na tvári dominantnú rolu, dokážete nimi vytvoriť úplne nový výraz Vašej tváre alebo Vám pomôžu dotvoriť a zvýrazniť Váš štýl. Celorámové okuliare predstavujú najväčšiu ochranu skiel.

CELORÁMOVÉ OKULIARE PRE ŽENY >>CELORÁMOVÉ OKULIARE PRE PÁNOV >>

Polorámové okuliare

poloramove okuliare

Polorámové okuliare predstavujú kompromis medzi celorámovými a bezrámovými okuliarmi. Tento typ okuliarov sa odporúča ak len mierne chcete zvýrazniť tvar Vašej tváre. Väčšina polorámov má zhora rám a dolnú časť „volnú“, ale v našej ponuke nájdete aj modely ako napr. Dinan, ktoré sú práve vďaka inverzii nevšedné a pútavé.

POLORÁMOVÉ OKULIARE PRE ŽENY >>POLORÁMOVÉ OKULIARE PRE PÁNOV >>

Bezrámové okuliare

bezrámové okuliare

Bezrámové okuliare predstavujú najnenápadnejšiu voľbu. To znamená, že ich často na prvý pohľad ani nevidno. Odporúčajú sa aj pre tých, ktorí okuliare potrebujú, ale nechcú meniť svoj výzore. Rovnako sú veľmi populárne aj v „business“ kruhoch. Pôsobia veľmi elegantne, čisto a decentne. Bezrámové okuliare, hlavne titánové, sú napriek ich minimálnemu „rámu“ veľmi trvácne a stabilné. Najobľúbenejším bezrámovým modelom našich zákazníkov je model Mackay, ktorý sa maximálne prispôsobí Vašim potrebám.

BEZRÁMOVÉ OKULIARE PRE ŽENY >>BEZRÁMOVÉ OKULIARE PRE PÁNOV >>

Správny výber materiálu okuliarových rámov

Kovový, titánový alebo plastový rám ? Voľba je len na Vás!
Či už odolný kovový , rôzne plastové rámy alebo super ľahký titánový rám, u nás nájde každý to, čo mu vyhovuje! Väčšina rámov z ponuky Opti24 je vhodná aj pre alergikov. Tu nájdete výhody nami ponúkaných materiálov.

Kovové rámy

kovové okuliare

Kovové rámy sú veľmi ľahké, vďaka čomu nepredstavujú pre Váš nos záťaž ani pri celodennom nosení. Vyzerajú robustne a sú zaručene nehrdzavejúce. Kovové rámy pôsobia vždy veľmi elegantne.

KOVOVÉ OKULIARE PRE ŽENY >>KOVOVÉ OKULIARE PRE PÁNOV >>

Plastové rámy

plastové okuliare

Široký výber plastových rámov rôznych tvarov a farieb ponúka riešenie pre každého. Obzvlášť módne hity so širokým rámom a nápaditým dizajnom je možné realizovať práve z plastu.

PLASTOVÉ OKULIARE PRE ŽENY >>PLASTOVÉ OKULIARE PRE PÁNOV >>

Titánové rámy

titanové okuliare

Mimoriadne populárne sú naše titánové rámy. Titánový rám je približne o 50 percent ľahší ako bežné okuliare s kovovým rámom, je maximálne stabilný, preto môže byť taký tenký. Okuliare vyrobené z tohto materiálu sú odolné voči nepriaznivým vplyvom počasia, nehrdzavejú.

TITÁNOVÉ OKULIARE PRE ŽENY >>TITÁNOVÉ OKULIARE PRE PÁNOV >>