×

Okuliare Polo Ralph Lauren

Okuliare Polo Ralph Lauren

Okuliare Polo Ralph Lauren

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Okuliare Polo Ralph Lauren

Pred 40 rokmi začal Ralph Lauren vyrábať kolekciu kravát značky Polo a v súčasnosti je jeho spoločnosť americkým módnym impériom. Polo Ralph Lauren je skratka pre športovú módu s luxusným charakterom, ktorá presvedčí aj vysoko kvalitnými materiálmi a dokonalým spracovaním. Polo Ralph Lauren má jedinečný zmysel pre kombináciu nadčasového dizajnu s opulentnými materiálmi a vytvára tak výnimočné prepojenie modernej a klasickej, nestarnúcej módy. V kolekcii doplnkov Polo Ralph Lauren zohrávajú dioptrické okuliare a slnečné okuliare nepostrádateľnú rolu. Tak ako na luxusných oblekoch a doplnkoch sa nachádza logo spoločnosti, skratka „RL“ je zobrazená aj na bočnej strane rámov.

Objednanie dioptrických okuliarov Polo Ralph Lauren v Opti24

Dioptrické rámy Polo Ralph Lauren predstavujú jednoduchú eleganciu, vďaka tomu sú ľahko kombinovateľné s rôznymi štýlmi. V našom internetovom obchode Opti24 nájdete dioptrické okuliare rôznych tvarov, či už ako polo- alebo celorámy. V ponuke máme modely od klasických okuliarov na čítanie až po Polo Ralph Lauren okuliare so širším rámom a farebnými akcentmi – je z čoho vyberať!

Rozhodnite sa pre nové okuliare Polo Ralph Lauren

Rozhodnite sa pre nové okuliare Polo Ralph Lauren v Opti24 a získate kvalitné sklá s vašimi dioptriami- sú už zahrnuté v cene. Všetko, čo k tomu potrebujete, sú hodnoty z vášho predpisu / receptu. Cena obsahuje tiež antireflex, UV ochranu, HardCoating a Clean Coating –antistatickú vrstvu. Ďalšie extra výhody ako sú prémiové progresívne ( multifokálne) sklá alebo samozafarbovacie sklá si počas procesu objednania viete jednoducho priobjednať. Sklá budú vsadené v certifikovanej dielni v Nemecku a v priebehu niekoľkých dní vám budú dioptrické okuliare Polo Ralph Lauren zaslané na vami uvedenú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa slnečných či dioptrických okuliarov Polo Ralph Lauren nás neváhajte kontaktovať . Zákaznícky servis Opti24 je vám prostredníctvom e-mailu, online chatu alebo telefónu plne k dispozícii.