×
Tento web používa súbory cookies, pokračovaním súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac informácií

Okuliare na počítač - Digital Relax úprava šošoviek

Posted by akos 26.07.2016 0 Comment(s)

Okuliare na monitor

Digitálny stres pre oči

Pracujete 8 a viac hodín pred počítačom, pozeráte sa každých 30 minút na smartfón a večer oddychujete pred televízorom? Kedy si však môžu oddýchnuť vaše oči?

Nebezpečné High Energy Visible (HEV) svetlo

Televízory, tablety, počítače alebo smartfóny vyžarujú zvýšené množstvo modrého svetla (High Energy Visible). Nadbytok tohto svetla môže poškodiť oči aj naručiť náš denný rytmus.

Unavené oči okuliare na počítač

Objednajte si teraz vaše nové okuliare s úpravou Digital-Relax >>

Príznaky:

Rozmazané videnie

Smartfóny alebo tablety: naše oči často pozerajú na neprirodzené svetelné zdroje. To môže viesť po určitej dobe k rozmazanému videniu.

Bolesť hlavy

Bolesti hlavy a migréna sú typickými následkami dlhého pracovného dňa stráveného pri počítači a sú zapríčinené intenzívnym HEV pôsobením.

Suché oči

Máte suché oči po dlhom dni v kancelárii? Ten pocit poznáme všetci – hlavne ak dlho a príliš zblízka pozeráme na monitor či tablet.

Problémy so spánkom

Zvýšený podiel neprirodzeného modrého svetla môže narušiť aj náš celkový denný rytmus. Často sa objavujú i problémy so spánkom.

Ochrana pre Vaše oči

Monitory, displeje a obrazovky sú súčasťou nášho každodenného života. Nároky kladené na náš zrak rastú využívaním každej technickej zmeny, novinky. Vrstva Digital Relax predstavuje inováciu, ktorá znižuje digitálny stres očí.

Úprava Digital Relax chráni oči pred škodlivými modrými svetelnými vlnami digitálnych zariadení.

Typ Opti24

Tip Lindy -Digital Relax môžete využívať celý deň:

  • V práci: aj po celodennej práci pri počítači sú oči svieže
  • Doma: sledujete televízne programy či surfujete po večeroch? S úpravou Digital Relax vaše oči i napriek tomu oddychujú
  • Vo voľnom čase: hráte hry na konzolách? Čítate elektronické knihy? S extra úpravou Digital Relax to nie je žiaden problém

 

Digital Relax extra úprava šošoviek

Upozornenie:

Prosíme vás, berte na vedomie, že úprava Digital Relax má sama o sebe na šošovkách jemný modrý zvyškový odraz ako aj veľmi slabé hnedé základné sfarbenie!

Objednajte si teraz vaše nové okuliare s úpravou Digital-Relax