×

Okuliare Boss Orange

Okuliare Boss Orange

Okuliare Boss Orange

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Okuliare BOSS Orange

Úspech značky Hugo BOSS začal v roku 1924 v nemeckom meste Metzingen. Vtedy založil svoju továreň, kde spočiatku vyrábali košele, spodnú bielizeň a neskôr i pracovné odevy. Až o 25 rokov neskôr začala spoločnosť navrhovať elegantné pánske obleky, ktoré umožnili značke predpracovať sa medzi popredných svetových výrobcov. Hugo BOSS ponúka popri značke HUGO a BOSS na medzinárodnom módnom trhu aj ďalšie línie ako BOSS Green a BOSS Orange. Okrem oblečenia a rôznych doplnkov tento módny dom ponúka aj parfémy.

Okuliare BOSS Orange – jednoduchá elegancia s prehľadom

Značka BOSS Orange je ešte celkom mladá značka, nová línia bola založená len v roku 2000 Wernerom Baldessarinim. Práve v tejto línii je najviac cítiť taliansky vplyv. Značka BOSS Orange stelesňuje mladý a neformálny módny štýl. Okrem oblečenia ponúka značka aj celý rad módnych doplnkov. Okrem značkových slnečných okuliarov patria sem aj dioptrické okuliare Boss Orange. Jemné farby a decentné vzory robia značkové okuliare BOSS Orange štýlovým spoločníkom do práce i pre voľný čas. Výrazné logo BOSS Orange a názov značky sú zobrazené na vonkajšej strane rámu.

Jednoduché online objednanie v Opti24.sk

Objednajte si svoje nové okuliare od Opti24 a získate k nim i kvalitné sklá s dioptriami presne podľa vašich potrieb. Cena tiež zahŕňa antireflex, UV filter, antistatickú vrstvu a tvrdené sklá. Ak by vám BOSS Orange okuliare napriek všetkému nesadli, v rámci 30 dňovej záruky ich môžete poslať späť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok týkajúcich sa okuliarov BOSS Orange alebo procesu objednávania neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis e-mailom alebo telefonicky.