Lyžiarske okuliare

Lyžiarske okuliare
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
24h
Skladom - dodáme do 1-2 prac.dní
Lyžiarske a snowboardové okuliare

Lyžiarske a snowboardové okuliare - bezpečná ochrana počas zimných športov

Pre lyžovanie a snowboarding sú nevyhnutné dobre zvolené lyžiarske okuliare. Opti24 vám pomôže a poradí s výberom tých najvhodnejších.

Lyžiarske okuliare chránia pred UV žiarením a oslnením

S lyžiarskymi okuliarmi sa môžete vyhnúť nepredvídateľným zmenám počasia a poveternostným podmienkam v zasnežených horách. Práve v horách sa počas slnečných dní odráža silné UV žiarenie od snehu, čo môže spôsobiť – ak oči nie sú vhodne chránené - vážne zranenie rohovky. Veľké lyžiarske okuliare chránia vaše oči zo všetkých strán a neprepúšťajú nebezpečné UV žiarenie. Okrem toho sú vybavené odvzdušňovacími štrbinami, ktoré poskytujú čerstvý vzduch pre šošovku okuliarov a zabraňujú zahmlievaniu skla.

Kúpte si lyžiarske okuliare od Opti24

Na stránkach Opti24 nájdete množstvo lyžiarskych okuliarov, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Nami ponúkané lyžiarske okuliare sú nielen funkčné, ale aj štýlové. V ponuke nájdete sýte, jasné farby ako aj elegantné a jednoduché modely, ktoré vám na zjazdovke zaistia dobrú náladu a dokonalé videnie. Medzi nami preferované modely patria lyžiarske okuliare svetových značiek ako Oakley, UVEX, Julbo, Alpina.

Opti24 vám prináša lyžiarske okuliare vyrobené z kvalitných materiálov , ktoré zabezpečujú maximálny komfort i pri ich celodennom nosení na svahoch. Ergonomicky tvarované okuliare perfektne sedia a zabezpečujú dokonalú ochranu. Lyžiarske okuliare nie len zabezpečujú lepšiu viditeľnosť, ale sú aj štýlovým doladením vášho lyžiarskeho výstroja. Nájdite si nové lyžiarske okuliare na Opti24 a nechajte si ich v priebehu pár dní zaslať priamo domov.