Ray-Ban Aviator RB3025

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Okuliare Ray-Ban Aviator

História snáď najikonickejšieho modelu slnečných okuliarov Ray-Ban Aviator siaha až do roku 1937. Veľké šošovky zapracované v tenkom kovovom ráme mali pôvodne chrániť zrak pilotov amerického letectva pred silným slnečným žiarením. O rok neskôr si ich mohla kúpiť aj verejnosť. Pilotky, známe aj ako aviatorky, sú dodnes obľúbeným pánskym, ako aj dámskym módnym doplnkom.

Popularita modelu Aviator prudko vzrástla aj vďaka mnohým celebritám a hviezdam showbiznisu. Ray-Ban Aviator majú v obľube David a Victoria Beckham, často ich nosia známi herci v hollywoodskych filmoch. Herec Tom Cruise sa taktiež vo viacerých filmoch objavuje práve v hore uvedenom modely Ray-Ban. Farebné variácie kovového rámu a nespočetné množstvo odtieňov skiel ponúkajú široký výber slnečných okuliarov Ray-Ban Aviator.

Nestarnúca klasika Ray-Ban Aviator

Ray-Ben ponúka tri línie Aviator okuliarov, ktoré sa len v malých detailoch od seba odlišujú. Originál z roku 1937 najviac pripomína svojím nadčasovým dizajnom práve model Aviator . Kovový rám v klasickej zlatej či striebornej farbe a kožené zakončenie straníc robia okuliare Ray-Ban Aviator nezameniteľnými. Predĺžením a zahnutím straníc bola ponuka klasických slnečných okuliarov rozšírená o model Ray-Ban Outdoorsman. Okuliare Ray-Ban Aviator Folding sú kompaktné a v zloženom stave zaberajú minimálny priestor – sú ideálne aj do malej kabelky alebo náprsnej tašky.

Ďalšiu líniu tvorí séria „pestrofarebných Aviator“ okuliarov. Ikonické okuliare sú inšpirované 80 rokmi. High-tech modely pilotiek nesú pomenovanie „Aviator Tech“ . Pilotky z uhlíkových vlákien vážia menej ako 30 g a sú obzvlášť trvanlivé a odolné voči opotrebovaniu, preto vhodne zvolené Ray-Ban pilotky môžu byť vaším celoživotným spoločníkom. Okuliare Aviator Flat Metal a Aviator Liteforce sú ďalšie pilotky značky Ray-Ban s ultraľahkým rámom poskytujúce maximálne pohodlie. Prezrite si všetky dámske a pánske okuliare kolekcie Ray-Ban Aviator z ponuky Opti24 a vyberte si z nich tie pre vás najvhodnejšie! Okrem Ray-Ban slnečných okuliarov nájdete v našej ponuke aj mnoho Ray-Ban rámov na dioptrické okuliare.